更深入地了解我们

Przedstawiciel Handlowy

Sales Warszawa Full-time Poland

Opis oferty pracy

Jako Przedstawiciel Handlowy będziesz odpowiadać za rozwój potencjału klientów detalicznych, podhurtu oraz odsprzedaży dystrybutorów jak również za realizację celów sprzedażowych i jakościowych zawartych w systemie premiowym. Ponadto, do Twoich codziennych obowiązków będzie należało również zarządzanie aktywnościami promocyjnymi – rozliczanie priorytetów oraz akcji lokalnych prowadzonych w sklepach| podhurtach | sieciach LKA | MT.

Pozostałe obowiązki:

  • rozwój odsprzedaży
  • administracja systemem raportowania COMARCH SFA,
  • zarządzanie budżetem,
  • zarządzanie POSM, gadżetami.

Kwalifikacje

Praca w największej na świecie firmie produkującej kawę typu pure-play oznacza duże ambicje, a duża ambicja oznacza dużą odpowiedzialność. Praca w JDE Peet’s jest bardzo interaktywna i daje możliwość bycia zapamiętanym.

Jesteśmy dynamiczną firmą z misją. Skupiamy się na ludziach, których wyróżnia odwaga w działaniu i kreatywne myślenie.

Dlatego jeśli wyróżnia Cię odwaga i pewność siebie, aby zapuścić się w obszar nowych kultur i terytoriów, a także jeśli jesteś przepełniony duchem przedsiębiorczości i chęcią odniesienia licznych sukcesów, pasujesz do JDE.

Na tę rolę jako Przedstawiciel Handlowy poszukujemy osoby, która posiada następujące umiejętności i doświadczenie:

  • minimum 2 lata doświadczenia w handlu (preferowane w branży FMCG),
  • dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel),
  • umiejętność zarządzania czasem i nastawienie na realizację celów,
  • umiejętności analityczne, biegłość w matematyce handlowej,
  • komunikatywność i przedsiębiorczość,
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • miejsce zamieszkania – Gdańsk, Gdynia lub Sopot.

Dodatkowe informacje

W JDE, oprócz konkurencyjnej pensji, posiadamy szeroki wachlarz dodatków dla naszych pracowników, w tym m.in.:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • miejsce pracy: Trójmiasto
  • bogaty pakiet benefitów finansowanych lub dofinansowanych przez JDE: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, program emerytalny, ubezpieczenie, możliwość korzystania z funduszu socjalnego, zniżki na produkty firmowe, etc.
  • udział szkoleniach, warsztatach, wyjazdach integracyjnych,
  • możliwość wzięcia udziału w bezpłatnych zajęciach z języka angielskiego (biznesowego),
  • możliwość rozwoju w strukturach globalnych,
  • pracę w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży.

Kim jesteśmy?

JDE Peet's to wiodąca na świecie firma produkująca kawę typu pure-play, którego lokalne korzenie sięgają 1753 roku, a główna siedziba znajduje się w Holandii.

Uwalniamy możliwości kawy i herbaty w ponad 100 krajach dzięki portfolio ponad 50 marek, w tym L’OR, Peet’s, Jacobs, Senseo, Tassimo, Douwe Egberts, OldTown, Super, Pickwick i Moccona.

Jak pracuję się w JDE Peet’s?

Jesteśmy ludźmi, których łączy moc oraz możliwości herbaty i kawy. W JDE Peet's czerpiemy radość ze swobody działania, kreując nowe pomysły, by wywierać wpływ na szerszą skalę. Nasza ambicja jest prosta – JDE Peet's: uwalniamy możliwości kawy i herbaty.

Podejmujemy działania zgodnie z naszymi intencjami, realizując to, co zostało uzgodnione, zawsze posuwając sprawy do przodu. Naszym pracownikom oferujemy szereg programów edukacyjnych i rozwojowych, które wspierają ich rozwój osobisty. Ciężko pracowaliśmy, aby zbudować otwarte, oparte na współpracy środowisko, w którym możesz zwrócić się do każdego i zostać wysłuchanym.

W JDE Peet's wierzymy, że to niesamowite, co może się wydarzyć przy filiżance kawy lub herbaty. Wierzymy również, że różnorodna i inkluzywna kultura pozwala nam służyć każdemu smakoszowi kawy i herbaty w najlepszy możliwy sposób.

Kiedy Ty rośniesz, my rośniemy i kawa rośnie.

Zaaplikuj i uwolnij niesamowity aromat dla swojej kariery.

ODKRYJ SWOJE MOŻLIWOŚCI!